Symbolika loga SVITAP (světle šedá)

nanoSPACE, česká hvězda na trhu s nanoprodukty

Symbolika loga SVITAP (světle šedá)

Naše dlouhodobá spolupráce s nanoSPACE, významným hráčem na trhu, je zdrojem inovativních a vysoce hodnocených produktů, které si zákazníci váží pro jejich jedinečné vlastnosti. Pro nanoSPACE vyrábíme speciální textilní laminát s nanovlákennou membránou, který díky unikátní technologii laminace vyvinuté pod značkou NANOMEMBRANE splňuje náročné standardy potřebné pro výrobu protiroztočového ložního prádla.

NanoSPACE, česká rodinná firma, se od roku 2012, kdy jako první na světě přišla s výrobou protiroztočových povlaků, přikrývek a polštářů s nanovlákennou membránou, etablovala jako inovátor v oblasti produktů pro astmatiky a alergiky. Neustálý vývoj produktů je pro ně charakteristický, což potvrzují i jejich úspěchy. V roce 2022 získali Národní cenu kvality v programu START udělovanou Ministerstvem průmyslu a obchodu a Radou kvality České republiky, která patří k nejprestižnějším oceněním v Česku. V tomtéž roce se domažlická společnost nanoSPACE stala firmou roku Plzeňského kraje.

Vlastní vývojový tým

V roce 2022 založili vlastní technologickou společnost nanoSPACE Technology zaměřenou na vývoj nových inovativních řešení.

Velkým úspěchem je vývoj nového stroje Nano Hybrid Spray nT na výrobu nanovlákenné membrány. Jedná se zatím o nejpokročilejší technologii ve výrobě nanovlakenných membrán umožňující produkci jak přírodních, tak biodegradabilních nanovlákenných membrán. Tyto membrány nacházejí uplatnění například při výrobě umělého masa nebo v aplikaci v kosmetice a medicíně.

Největší e-shop s nanoprodukty v Česku

V nabídce e-shopu nanoSPACE naleznete kromě produktů s nanomembránou a nanočásticemi také další inovativní zboží, jež je pozoruhodné svými technologickými vlastnostmi a ekologickým přínosem. Mezi tyto produkty patří například doplňky stravy s unikátní rozpustností aktivních látek, samočistící nátěry, či ekologicky šetrné prací prostředky. Všechny tyto produkty jsou důkazem závazku nanoSPACE k technologické dokonalosti a udržitelnosti.

NanoSPACE se může pochlubit také členstvím v Asociaci nanotechnologického průmyslu ČR a aktivní účastí v edukačním projektu "Česko je nano".

www.nanospace.cz

Rubriky

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám s vašimi požadavky pomůžeme.
Kristina Gruberová

+420 461 568 421
kristina.gruberova@svitap.cz

crosschevron-down